SONG #1SONG #2SONG #3SONG #4

They think we're in heaven. But we're living in hell.

10. listopadu 2013 v 20:04 | Poppy |  day by day

Huyy ♥

Jídelníček 10/11/2013:
Jídlo: 13:30 - trocha mléčné krupice (75kcal), 16:00 - jablko (43kcal)
Pití: voda, šípkový čaj, nescafe 2v1
Pohyb: protahování, jóga (45 min)

♥ Ahoj. Ani nevím, jaké bylo počasí. Nohu jsem z domu nevystrčila. Nálada dneska dost pochmurná. Depresivní. Víc než jiné dny. Důvod? Neustálé hádky celé naší rodiny. Psychicky mě to vyčerpává. Celý život v tomhle ubohém chaosu, který si dovoluje se nazývat rodina, už mě ničí. Pokud se nejedná o moje rodiče, jde o moji sestru, pokud není problém s ní, řeší se neteř, pokud ani ona není středob zmatku, jsem to já. A já už to prostě nedávám. Prostě ne. Vyrostla jsem vedle mojí sestry, která neustále dělá problémy. Útěky z domova, drogy, rvačky, vyhazov ze školy, záchytka, těhotenství, pletky se zákonem, učitelé se jí báli. Celý svůj život jsem se snažila ji pochopit. Její povahu, uvažování. Vždycky byla hrozně agresivní. Ale já ji i přesto milovala. A ona mě. Byla jsem její malá sestřička. Říkávala mi princezno. A já ji neustále hrozně moc miluju. Nadevše. (V této chvíli Poppy propadá pláči.) Ale já už prostě nevím jak dál. Už nějaký ten rok nebydlí u nás. Byla v pasťáku a teď bydlí se svojím malým zlatíčkem. Obě je hrozně miluju. Nejspíš jediná část rodiny, kromě mojí mamky, kterou za svoji rodinu doopravdy považuju.
♥ (Bude to asi dlouhé, pokud nemáte náladu, nemusíte číst. Je to jenom pro mě, musím se z toho vypsat.)
♥ Zbytek rodiny na mě celý život z vysoka sral, a o to samé se snažím i já. Prarodiče se o mě snad nikdy nezajimali, tety a strýcové už vůbec. A o otci se tu rozepisovat nechci. Vím, že je to můj otec, ale je to opravdu kr*tén. Mamka měla několik vztahů, ale ty nikdy moc dlouho nevydržely. To způsobovalo neustálé stěhování. Zvykání si na nový dům, byt, prostředí. Možná to zní jako pitomost, ale já si vždycky přála mít svůj pokojíček. Takový, který bych si sama vyzdobila a cítila se v něm dobře. Ale to se nikdy nestalo. Každý rok, někdy i půlrok, jsem měla jiný pokoj. Jednou jsem si ani nevybalila věci, protože mi bylo jasné, že se budeme zase stěhovat.
♥ Co se mojí mamky týče, miluju ji. Vážně moc. Vždycky pro mě udělala první poslední, a za to jsem jí neskutěčně vděčná. Ty doby, kdy byl její přítel závislý gembler, a my neměli doma co jíst, protože hned všechno prohrál. Potřebovala mě. Nějakou oporu. A já, coby 7letá holka jsem se snažila ji udělat radost. I když to měl být jenom nějaký obrázek, kytička, cokoli. Věděla jsem, že jí to zlepší náladu. Ale až čím jsem starší, víc chapu její duševní stav. Snažím se být silná, kvůli ní. Sociální fóbie, psychické trauma z dětsví, porucha příjmu potravy, šikana, deprese. A mnoho dalších. A to hlavní - sebepoškozování. Ani netušíte jak těžké pro mě bylo vyrůstat v téhle rodině. Jako malá holka jsem nechápala, proč to dělá. Každý den jsem viděla na rukách mojí maminky nové a nové rány. Některé byly tak hluboké, že jí je museli zašívat. Celé ruce měla pořezané. A já nevěděla co s tím mám dělat. Doteď nevím. Snažím se, aby byla v klidu, ale její současný přítel jí k tomu moc nedopomáhá. Neustále jí něco vyčítá, uráží ji a nadává jí. A já mám pocit, že historie se opakuje. Můj otec ji.. Tohle se mi píše vážně těžce. Když si na to vzpomenu, brečím ještě víc. On.. On ji bil, mlátil, týral. A já vždycky hrozně brečela. A teď mám strach, že se to bude dít znova. Přeju si, aby jsme s mamkou utekli někam hrozně daleko, kde nás nikdo nebude znát. Budeme jenom my dvě. Bez všech těch stresů a sraček, kterýma jsme se musely projít. I teď ji občas slyšívám v koupelně brečet. A vím, že zevnitř umírá. Ničí ji celý tenhle život. A všechno, co si přeju a je můj životní cíl, je jednou tuhle vílu udělat šťastnou. Protože vím, že ona si to zaslouží.
♥ Bože.. Tolik, jako při psaní tohohle, jsem už dlouho nebrečela.. Pamatujte si, že život není svině, to lidi tenhle svět dělají mizerný. Zrovna tenhle týden, se mi kamarádka svěřila, že se jí líbí jeden kluk a řeže se kvůli němu. Když mi ukázala její zápěstí, všechno se ve mě uklidnilo. Nechci nějak zpochybňovat její problémy a metody sebepoškozování, ale ty škrábance od kružítka mi nadhodily větu "Chtěla bych mít tvoje problémy." Ona se jenom usmála a objala mě. Vzala to jako vtip, tak jsem to tak nechala. Jenom mi musela slíbit, že jí za to žádnej kluk nestojí.
♥ Ke včerejší QOTD - Jak vypadám? Hrozně. Hubená teda nejsem a do krásy mám hodně daleko. Moje vlasy jsou blond, to jo, ale mám v plánu si část obarvit na pastelově růžovou :). Oči jsou dost divné. Kamarád mi jednou řekl, že jsou prý magické. Ale řekl to, když byl dost silně zhulenej, takže to bylo zřejmě afektovaný. Barvu mají zeleno-hnědo-šedou. A neustále rozšířený zorničky. Jinak, než zmalovanou mě nemáte šanci potkat - alespoň tak to říká kamarádka ;)
♥ Časem tenhle článek zřejmě smažu, je tu až moc intimních informací o mojí rodině.


QOTD: Kultura! Vaše oblíbená hudba, knížka, film?
Ať mám nějakou zábavu na chladnější listopadové dny :)
 


Komentáře

1 Blair Blair | 10. listopadu 2013 v 20:23 | Reagovat

Som si ista ze si prekrasna :) tak nejak som ta tipovala na blondinku :) a jedalnicek mas super :) ps ; oblubena kniha ? Wintergirls<3

2 Natasha♥ Natasha♥ | Web | 10. listopadu 2013 v 21:06 | Reagovat

Je mi líto, že jsi to v životě měla a máš tak těžké... :// Ale jinak si myslím, že jsi krásná :) Oblíbená kniha je Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, Upíří deníky nebo cokoliv o anorexii :) Jsem Directionerka, takže o hudbě se asi zmiňovat nemusím .. :D A film... to bude asi LOL, Black Swan, Ballet Shoes, Sex And The City, Good Year (Dobrý ročník) a jakýkoliv horor krom krváků :D

3 Marine Marine | Web | 10. listopadu 2013 v 23:47 | Reagovat

Ach Poppy. Toto bolo silné. Ťažko ti na to môžem niečo napísať, ktorákoľvek z nás, žijeme si každá vlastný život a každá bojujeme so svojimi problémami. Ale si hrozne silná osobnosť, to určite. Veľmi ti prajem, aby si bola šťastná, naozaj.

jedálniček máš krásny, ako ty vždy.

á odpoveď - John Green píše skvelé knihy, the perks of being a wallflower bola tiež skvelá kniha, ale to je také ľahšie čítanie. Momentálne čítam Norwegian Wood od Murakamiho, veľmi sa mi to páči :) a klasika - Wintergirls na pro ana tematiku. Čo sa filmov týka, tak srdcovky sú Fight Club, Donnie Darko a hocičo od tarantina. A samozrejme Girl, Interrupted. A hudby je tóóóľko, počúvam kopu vecí, v poslednej dobe také staršie veci, dokonca aj československé, ale inak generally skupiny ako The Neighbourhood, Arctic Monkeys. A zbožňujem Die Antwoord :)

4 LuSsy LuSsy | Web | 11. listopadu 2013 v 0:47 | Reagovat

Tvoje maminka má zatraceně smůlu na chlapy. Přeju jí, aby našla někoho, do jí bude milovat a ctít. Je mi neskutečně líto, že si tvá maminka prošla tolika věcmi. Právě ty by ses měla snažit dělat její život lepší a místo toho nejíš - a když už tak strašně málo.
Klidně to řeknu, ale tvůj otec je hajzl. Můj otec sice taky není žádný svatoušek, ale stáhnout ruku na maminku si nikdy nedovolil.
Chápu tvůj strach. Měla by sis o tom s maminkou promluvit a klidně se i zeptej jestli by nebylo lepší se s tím jejím přítelem rozejít a odstěhovat se. Vím, že jsi z toho stěhování už unavená, ale určitě by vám bylo lépe. Klidně řekni mamince ať teď nikoho nehledá a zkuste žít jen samy.
Já ti věřím, že jsi brečela. I já u hodně osobních věcech brečím a někdy i musím přestat s psaním. Obdivuji tě za to, že jsi to sem napsala. :)
Máš pravdu, ale já bych to trochu upravila: Život není svině, to lidé jsou svině. ;)
Sebepoškozování je sebepoškozování, ale některé důvody nechápu a radši se k nim nechci vyjadřovat, protože by to nedopadlo dobře. Radši tu kamarádku hlídej. Asi bude hodně citlivá, když jí stačilo to, že se jí líbí nějaký kluk...
Je to jen na tobě, klidně ho smaž, ale kdo ví, jestli ho i po několika týdnech/měsících/letech bude někdo číst. ;)
Moje oblíbená hudba... Hm... :D Většinou poslouchám rock a nebo pop, ale nebráním se i ostatním stylům. Určitě by sis měla poslechnout album od Demi Lovato, které se jmenuje "DEMI". Taky bych ti doporučila album "ARTPOP" od Lady Gaga a jako poslední by sis mohla poslechnout celou diskografii The Pretty Reckless. ;)
Knížky... Já se teď knížkám moc nevěnuji, ale chtěla bych si přečíst knížky od Johna Green, Dana Browna a Stiega Larssona. :)
Co se filmů týče, tak bych ti doporučila mé oblíbené... The Perks Of Being A Wallflower, Black Swan, It's Kind Of A Funny Story, Narušení, Pitch Perfect, Shrek 2, Lion King 2, celá The Twilight saga, Brave, Sister's Keeper. :)

5 Sofie Sofie | Web | 11. listopadu 2013 v 14:55 | Reagovat

máš to moc pekné :) s tvojou rodinou ma to mrzí, ja nemám rozvedených rodičov ale hádajú sa tiež dosť no otec nikdy matku nebil.. naozaj ma to mrzí dúfam, že sa tvojej mamine podarí raz nájsť priateľa ktorý jej bude rozumieť a pochopí ju :)

k tej otázke.. ja som dosť ovplyvnená Marine takže tak aj vlastne hudbu počúvame rovnakú :D takže tak plus ja aj trochu tvrdšie veci :)
drž sa zlatí <3

6 Effy Effy | Web | 11. listopadu 2013 v 18:34 | Reagovat

Jídelníček máš jako vždycky naprosto boží!! ♥
Tenhle článek mě málem rozplakal, je mi to strašně moc líto..
Minulý rok jsem kvůli svýmu vožralýmu otčímovi musela volat policajty, protože napadl mamku.
Musí to být strašně těžký. Přeju vám hodně štěstí ♥!

Poslouchám rock a metal, nejvíc Nirvanu, Guns N' Roses, Metallicu,... Jinak třeba Lanu del Rey, Marinu, Artic Monkeys.. je toho hodně :D Knížka jednoznačně My děti ze stanice Zoo. A filmů hafo, třeba Narušení, American Pie nebo Scary Movie :D

7 Blair Blair | Web | 11. listopadu 2013 v 19:08 | Reagovat

Skoro som sa rozplakala zlato , to s mamkou ma mrzí , ale taktiež by som ti dopriala aby si vyrastala v kludnej rodine , ak ti to pomože moj otec  pár krát moju maminu napadol dosť nepekne .
Drž sa ♥

8 ana-friend ana-friend | 11. listopadu 2013 v 19:45 | Reagovat

Uplně mě to dojalo:(  je mi moc líto toho jakou máš rodinu,ale jsem ráda že máš tak ráda svojí sestru i přes to všchno co dělala. A tvoje mamka je hrozně silná ženáa:)

9 Vicky Vicky | Web | 11. listopadu 2013 v 22:11 | Reagovat

Nevím, jestli je to mojí dosti podivnou náladou či tím, jak dojemně píšeš, ale řvu jak želva. A ano, i mně se moje problémy oproti tvým zdají malicherné.

Nehezké dětství prý dělá úžasné dospělé lidi s velkým srdcem. Myslím, že ty budeš, už jsi, jedním z nich. Jsi silná, i Tvá maminka je. Možná se snažíte být silná jedna pro druhou, má v Tobě velkou oporu. Nevím zda ji máš ty v ní, ale hledáš-li nějakou, máš ji a vždycky ji mít budeš v nás. :)

Popravdě odpovědět dneska je zatraceně těžký...Hudba? Všechno možný. Od Hurts, přes Linkin Park, One Republic, Green Day, atd.... až po Lanu del Rey a Three Days Grace. Oblíbených knížek mám tolik, že mám občas strach, že mi má polcie spadne v noci na hlavu. Mezi takové ty knížky, které se mi přijdou jedinečné patří třeba  Inkoustové, Ink. krev a Ink. smrt, ano já vím, že je to psané pro poněkud mladší človíčky. Vážně ráda mám knížky od Dana Browna, Kinga a dalších :) Kdybych měla vyjmenovat aspoň těch "pár" oblíbených filmů, byli bychom tu do Vánoc. Ale vážně oblíbeným je Počátek a Dokonalý trik. Nejnovějším mezi mojí topkou je Sucker Punch až se to někomu může zdát... ujeté, podivné?
Prosím, drž se, Poppy.

10 Eve Eve | E-mail | Web | 12. listopadu 2013 v 16:42 | Reagovat

Miluju tvůj design. :)

11 Melisa Melisa | Web | 12. listopadu 2013 v 17:34 | Reagovat

musí to být strašné, žít v takové rodině.. vůbec ti to nezávidím, ale zase ti závidím, že jsi tak silná a zvládáš to. Tvojí maminky je mi moc líto, tohle si určitě nezasloužíte :(

12 Betty Betty | 14. listopadu 2013 v 17:00 | Reagovat

To mě moc mrzí, musíš to mít opravdu těžké.. :/ abych pravdu řekla, až mě to dojalo. Ale věřím, že se tvojí mamince podaří najít někoho, kdo si ji zaslouží, a prozatím má i tak veliké štěstí, že má tebe ;)

13 Butterfly90 Butterfly90 | Web | 15. listopadu 2013 v 9:13 | Reagovat

Skvělé jídeláky, nechceš spřátelit??? Momntálně mám blog v totální rekonstrukci, ale obíhám :)

14 Nellie Nellie | Web | 16. listopadu 2013 v 17:21 | Reagovat

Je mi to líto, moc hezky si to napsala :/..Neboj bude líp, lidi jsou bohužel svině:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama