SONG #1SONG #2SONG #3SONG #4

Srpen 2013

just..you know..em..jup :3

31. srpna 2013 v 13:35 | Poppy |  day by day
Hooi! ♥
Jenom na rychlo píšu (večer ještě napíšu normální článek<3), že ty 3 (?) dny, co jsem teď nepsala, jsem byla u kámošky. Zapoměla sem upozornit :D Omlouvám se <3 Dneska jedu hladovku, zatím úspěšně. Ty dny co jsem byla u té kámošky byly pro mě tak trochu dny hrůzy, co se týče jídla :/ Bohužel jsem musela najet na Miu :( </3 Teď už musím jít, jedu na jakousi menší pouť nebo co :D Znáte to, pár kolotočů, stánků atd. :D Ehm, anyway, večer teda ještě napíšu, jídelníček + pokračování s challenge! ♥

PS: Večer si vás přidám na tom FB ;)
time for answers! :3

25. srpna 2013 v 15:47 | Poppy |  day by day
Boo! Tak tady máte ty odpovědi.. :)
1) Ty máš 38kg?
-Ehm, jup mám.

2) Jak to berou tvoji rodiče? Nesnaží se tě stále něcím nacpat? A co společné obědy atd?
- U nás doma je to trochu komplikovaný. Za prvé, svoje pravého otce vídám asi jednou za půl roku, který si nejvýš všimne odbarvených odrostů. A zadruhé, s mojí mamkou je to trošku složitý. Má psychickou poruchu - agorafobii, kvůli které jezdí i jednou do roka na 3 měsíce na kliniku. I ona měla několikrát problémy s PPP, takže ví, jaké jsou příznaky. Nemá ráda, když se zmíním jenom slovem o obsahu kcal v jídle. Nenutí mě jíst nezdravé věci, o kterých ví, že by stejně letěly do koše, ale snaží se mě krmit co to jde. Naštěstí pro mě, mi natolik věří, že mě nechá si to zanést k sobě do pokoje. Kde, všechny moc dobře víme, jak to skončí :)

3) Jak se dokážeš překonat a nejíst a co ti pomáhá a nebo pomáhalo, když si měla chutě zhřešit?
- Pokud jsou to jen takové ty každodenní chutě, tak si většinou v klidu někam sednu ,zhluboka dýchám, přemýšlím nad tím, k čemu by mi to bylo, a představuju si, jak jdu po ulici, jsem lehká jako vánek a všichni se na mě dívají s obdivem :)

4) Mně by celkem zajmalo, jak ses dostala k blogování pro ana.
- Tak to si pamatuju docela dobře. Vím, že jsem začala sledovat seriál Skins, kde v první a druhé řadě vystupuje Cassie, která má PPP. Hrozně jsem si ji zamilovala, a když jsem si na netu chtěla stáhnout nějakou tapetu s ní, objevila jsem jednu na blogu pro-ana. Když jsem zjistila, že do téhlé komunity vlastně patřím, rozhodla jsem se si blog taky založit. Jsem moc ráda, že jsem tak udělala, protože jinak bych nepoznala tak úžasný lidi! :)

5) Mě by zajímalo, jestli tě kontrolují rodiče, co jíš a tak? vždyť přeci musí vidět, že jsi tolik zhubla.. Pak kolik je tvá vysněná váha? A co ti zabraňuje proti přejídání, jako fakt velkýmu, kdy jdeš a vyžereš /s prominutím/ celou ledničku?:D
- O těch rodičích jsem už psala výš.. Moje vysněná váha? Já ti ani nevím, prostě až se mi bude zdát, že moje stehna jsou natolik dobré, abych nehubla. Ale typuju to okolo těch 35kg? Nevím, je to dost individuální, pokud má někdo lehké kosti, může i s 40kg vypadat tlustší, než někdo, kdo má 45kg.. A k tomu přejídání -> Buď udělám to, co jsem psala výš..Nebo, pokud je to fakt o tom vyžrání celé ledničky (což se mi stalo jenom jednou:D), dám si na ruku obyčejnou gumičku, kterou natahuju a pouštím, dokud mě ta chuť nepřejde. Pokud ji natáhneš opravdu hodně, věř, že to bolí tak, že už to jídlo chtít nebudeš :D
Jenom pro info tady je obrázek těch gumiček, které myslím, kdybys náhodou nevěděla :D
6) Co říkají lidé na to jak jsi zhubla? Jak dlouho hubneš s miou a hodláš s miou přestat? Jaká je tvá vysněná váha?
- Zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by mě vyloženě podezíral z toho, že jsem ana-mia (kromě mamky). Většinou mi říkají, ať už neblbnu, že už jsem dost hubená, a jestli budu ještě hubnout, nebude to už hezké, atd.. S miou? Řekla bych, že s miou jsem začala až tak před půl rokem. Nesetkávám se s ní ale každý den, takže si nemyslím, že bych měla ještě s nečím přestávat.. Má vysněná váha? - Psala jsem výš..:)

7) Kdy jsi začala hubnout? Byla jsi už kvůli tomu v nemocnici?
- Hubnout jsem začala minulý rok. Někdy na začátku školního roku. Přesně už si to nepamatuju, moje paměť je krapet senilní :D.. V nemocnici jsem byla dvakrát, na kapačkách. Pokud myslíš psychiatrii, tak na té jsem ještě nebyla. Ale hádám, že tam brzo skončím, protože moje mamka je na tohle téma přecitlivělá.. A držím ti palce, tahle cesta je dost trnitá, ale věř, že výsledky za to stojí :)

8) Můžu se zeptat, proč jsi byla v nemocnici na kapačkách? Jak se dívali v nemocnici na tvou váhu? A neptají se tě třeba učitelé ve škole, babičky atd, proč hubneš?
- Na kapačkách jsem byla, protože jsem měla v těle málo magnéska.. Ačkoli další důvody ani sama nevím. Asi málo tekutin?.. Upřímě, jak mě přivezli, hned mě na vozíčku vysadili na pokoji, kde jsem si hned lehla, protože když člověk skolabuje a má křeče, nebudou ho tahat po oddělení na sesternu, aby ho změřili a zvážili, tak se mě prostě zeptali, kolik važím. Jednoduše jsem jim nalhala, že mám 43kg :)..I to jim bylo divné, a občas sem si svačinu musela sníst s nimi na sesterně, protože mě tam všechny pomlouvaly (to je asi silné slovo:D), že jsem hrozně hubená.. Učitelé ve škole to neřeší, troufám si říct, že snad ani nic nezaznamenali. Myslím, že je jim to jedno.. Babičkám to přijde divné, a když k nim přijedu, snaží se mě vykrmit nutellama, zákuskama a nutí mě s nima grilovat, což dřív nedělaly. Pořád se mě ptají, co mi je, že vypadám bledě a sklesle, a že jsem až moc hubená.. Ale to hádám, dělají všechny babičky, ne? :)

Děkuju vám všem, co jste napsali nějaké otázky, doufám, že jsem odpověděla, tak aby se to dalo pochopit :D A taky vám všem moc děkuju za lichotky, které píšete, vždycky to zahřeje u srdce :) PS: Pokud někdo nepochopil, to "Boo" na začátku znamená "Baf". Jen abyste si nemysleli, že na vás bučím :D :*

time for questions! :3

24. srpna 2013 v 14:56 | Poppy |  day by day
Zdravím :)
V rychlosti přidávám článek, pod který můžete psát svoje otázky. Ptejte se na cokoli, ale berte to trošku s rezervou. Na hodně osobní otázky odpovídat nebudu ;)
Pozdrav posílá Poppy s prázdným žaludkem :*

jídelníček 23/8/2013

23. srpna 2013 v 19:28 | Poppy |  day by day
Ahoooojte!! :)
Konečně mám plně funkční PC! :D Takže jsem oficiálně zpátky :) Snad je aspoň někdo rád :D (Btw: Blair, ani nevíš, jak moc se mi stýskalo :( <3..) Takže.. Dávám vám sem můj dnešní jídelák, který není vůbec fajn :( Nelíbí se mi, zítra to spravím hladovkou..


my photo - before & after (46kgx38kg)

14. srpna 2013 v 1:42 | Poppy |  day by day
Ahojte zlaticka :*
Po nekolikate se vam omlovam, ze se zase ozyvam tak pozde.. Je mi to moc lito :( Snad vam to tak nejak vynahradim tim, ze sem davam obrazek "pred & po". Neni to nic moc zmena, ja vim, ale je to rozdil jenom neco kolem osmi kg. Ten vpravo je z minleho tydne. Coz je 38 kg. :) Snad vas timhle presvedcim, ze fakt nejsem nijak extraskinny.. Ten vlevo dole je ze zacatk dbna, vlevo nahore je z kvetna.. :)


PS: Sorry za ten styl psani, ale klavesnici mam fakt totalne v prd*li :D

blah blah blah :3

2. srpna 2013 v 14:14 | Poppy |  day by day
Zdraviiim skinnies :)
Jak se máte? To vedro je hrozné.. :( Prozatim pridavam z netbook, na kterem ale chybi nektera pismenka :D Takze se kdyztak nedivte.. :D Zatim jsem dneska nic nejedla, protoze se mi z toho tepla ani nic jist nechce. Jen tak polehavam a poslocham pisnicky..


dokonalost, co? :33*